گواهی نامه SSL

صدور آنلاین گواهی SSL

SSL چیست؟ SSL سرواژه Socket Secure Layer و یک پروتکل و استاندارد برای رمزنگاری اطلاعات بین وب سایت و کار می باشد. اطلاعاتی که بین کاربر و وبسایت تحت اتصال امن SSL رد و بدل می شود با توجه به اینکه کد شده است، بدین جهت از لو رفتن و شنود اطلاعاتی محافظت می شوند. SSL این امکان را برای شرکت ها، سازمان ها و وبسایت های اینترنتی فراهم می کند تا بتوانند با اطمینان کامل اطلاعات شخصی شامل کارت اعتباری و... را به آن وبسایت بصورت محرمانه و رمز شده ارسال نمایند. برای برقراری یک اتصال امن بصورت https و پروتکل SSL نیاز به گواهینامه امنیتی می باشد.

سرویس صدور گواهی SSL معتبر ارائه شده توسط دولت هاست با همکاری معتبرترین مراکز بین‌المللی صدور گواهی از جمله Globe SSL بهترین گزینه برای مدیران وب‌سایت‌ها و وب‌سرورها جهت امنیت اطلاعات تبادل شده میان کاربران با وب‌سرور شما می‌باشد.

ویژگی‌های سرویس صدور گواهی SSL

  • میزان رمزنگاری: SHA-256
  • نوع تایید: آدرس دامنه
  • صدور مجدد (Reissues): رایگان
  • قفل امنیتی (Site Seal): رایگان
  • مبلغ بیمه: تا 10,000 دلار
  • پشتیبانی از مرورگرها: 99.9%
  • صدور گواهینامه با اعتبار 1 تا 3 سال
  • صدور آنلاین و اتوماتیک در مدت 3 دقیقه
  • ارائه 30 روز گواهینامه آزمایشی رایگان
مشاهده انواع گواهینامه ها و سفارش آن

نمایندگی شرکت Globe SSL در ایران


چرا گواهینامه SSL ؟


1) ایجاد حس اعتماد

وقتی وارد یک فروشگاه اینترنتی می شوید، کالاها و خدمات را مشاهده خواهید کرد و می توانید در صورت بروز مشکل از طریق شماره تماس و یا فرم تماس با ما با پشتیبانی و مدیریت در ارتباط باشید، اما نمی توانید از اطلاعات رد و بدل شده اطمینانی حاصل نمایید، گواهینامه های امنیتی می توانند علاوه بر رمزنگاری اطلاعات نام سازمان، شرکت و خدمات دهنده را به روشنی و به رنگ سبز نمایش دهد.
این امکان باعث می گردد تا مشتری از مطمئن بودن و امن بودن اطلاعات رد و بدل شده و جعلی نبودن سایت اطمینان حاصل کند.

2) بیمه کردن تراکنش ها

شرکت های ارائه دهنده خدمات گواهینامه SSL با توجه به نوع رمزنگاری و هزینه دریافتی سالانه، مبلغی را برای هر تراکنش بصورت بازگشت به مشتری بیمه می کنندو این اطمینان وجود دارد تا در صورت لود رفتن احتمالی اطلاعات و دیکد کردن توسط هکرها، مبلغ به سرقت رفته توسط شرکت ارائه دهنده گواهینامه SSL به خریدار بازپس داده می شود.

3) افزایش رتبه سایت

شرکت گوگل در آخرین الگوریتم موتورجستجوگر خود به سایت هایی که از گواهینامه SSL استفاده کردند امتیاز و رتبه بیشتری می دهد، پس می توان با تهیه و نصب گواهینامه SSL بین رقبا جایگاه بهتری را در نتایج گوگل کسب نمود.

اگر برای شما مهم است که به مشتری های خود اطمینان دهید که ارسال اطلاعات تبادلی آن ها 100% امن است، شما نیاز به یک گواهینامه SSL خواهید داشت. گواهینامه های امنیتی فقط برای یک دامنه صادر می شوند و به تعداد سایت های درخواستی خود، نیازمند تهیه و نصب گواهینامه SSL خواهید بود.

اطمینان و امنیت با ارزش است! کسب و کار اینترنتی شما با مجهز شدن به گواهینامه امنیتی SSL ارزش و اعتبار بیشتری را پیدا خواهد کرد و در نهایت خرید بیشتری توسط افرادی که به امنیت اطلاعات تبادلی اهمیت می دهند صورت خواهد گرفت.

مشخصات سرویس گواهی SSL
برترین امکانات را در سرویس صدور گواهی معتبر اس‌اس‌ال دولت هاست بیابید.

با گواهینامه های SSL صادر شده از سوی این مرکز، شما و مشتریان می توانید یک ارتباط امن و مطمئن و سبز را تجربه کنید.
گواهینامه های دولت هاست اطلاعات را با 256 بیت کد گذاری پیشرفته می کند.
با قیمتی مناسب نسب به دیگر ارائه دهندگان، گواهینامه های SSL را آنلاین و بدون دخالت اپراتور صادر می نماید.
برخلاف سایر شرکت های ارائه دهنده گواهینامه SSL دیگر مجبور نیستید که روزها منتظر باشید، دولت هاست گواهینامه سایت شما را در کمتر از 3 دقیقه آنلاین صادر می کند.

گواهی SSL رایگان!
تا 30 روز می توانید آنلاین گواهینامه SSL دریافت نمایید.
توجه: گواهینامه رایگان فقط برای دامنه های بین المللی قابل استفاده می باشد و نیاز به هاست با پشتیبانی SNI و یا آی پی اختصاصی دارد.

دریافت گواهینامه SSL رایگان 30 روزه مشاهده انواع گواهینامه

صدور آنلاین و اتوماتیک

درخواست‌های صدور گواهی SSL شما به صورت کاملا اتوماتیک و حداکثر در مدت سه دقیقه به طول می‌انجامد، همچنین مدیریت و صدور مجدد گواهینامه ها آنلاین از پرتال کاربری شما قابل انجام است.

سازگاری با انواع مرورگرها و موبایل

یکی از مهم‌ترین موضوعات در زمینه گواهی‌های اس‌اس‌ال، سازگاری آن‌ها با انواع مرورگرها و دستگاه‌های همراه می‌باشد. گواهی‌های صادر شده بیش از ۹۹.۹٪ دستگاه‌ها و مرورگرها را پشتیبانی می کند.

افزایش رتبه سایت

طبق آخرین قوانین رتبه بندی سئو، موتورجستجوگر گوگل به سایت هایی که اطلاعات سایت خود با گواهینامه های امنیتی رمز نگاری می کنند رتبه و جایگاه بهتری بین رقبا می دهد.

خیر، در صورتی که نیازمند تهیه گواهی اس‌اس‌ال جهت تعداد بسیار کمی (یک یا ...) زیردامنه می‌باشید می‌توانید از گواهی‌های استاندارد و با آدرس کامل آن زیردامنه استفاده نمایید.
اگر وب‌سایت شما دارای قسمتی جهت ذخیره اطلاعات کاربران شما یا دارای امکان ورود (Login) می‌باشد، جهت تضمین امنیت اطلاعات تبادل شما بین وب‌سرور شما و رایانه کاربران ضروری است که از گواهی‌های اس‌اس‌ال معتبر اس
خیر، گواهی تنها و تنها برای دامنه‌های بین‌المللی (پسوندهای غیر ir.)
بله، گواهی‌های اس‌اس‌ال صادر شده با بیش از ۹۹.۹٪ مرورگرهای اینترنتی و دستگاه‌های همراه (انواع تبلت و موبایل و ...) سازگار می‌باشد.
اگر وب‌سایت شما دارای تعدادی زیردامنه می‌باشد، در صورت سفارش گواهی از نوع wildcard می‌توانید از گواهی معتبر SSL برای تعداد نامحدودی از زیردامنه‌های یک آدرس استفاده نمای
این گواهینامه تا 30 روز اعتبار دارد و پس از آن آنلاین می توانید یک نوع گواهینامه مدت دار به دلخواه خریداری نمایید.