ثبت دامنه

ثبت دامنه

دامنه جدید خود را جستجو کنید. نام یا کلمات کلیدی مورد نظر خود را برای بررسی موجود بودن وارد کنید. [مشاهده لیست قیمت ها]
جهت مشاهده پسوندهای تخفیف دار و جدید این ماه کلیک کنید

لطفا کد نمایش داده شده را وارد نمایید

دولت هاست نماینده رسمی رجیسترهای Atak ترکیه و joker آلمان در ایران بوده و کاربران می توانند با مشخصات ایران دامنه های بین المللی را آنی ثبت نمایند.

کاربر گرامی قبل از ثبت دامنه موارد زیر را مطالعه کنید:

  • دامنه ها 100% بنام شما و با اطلاعات ثبت نامی شما بصورت آنی در رجیستر ثبت می گردد.
  • ثبت کراکتر فارسی ir.نام.www برای ir کلا وجود ندارد و فقط برای دامنه های بین المللی مثل: com.نام.www امکان پذیر است.
  • جهت ثبت دامنه های بین المللی اطلاعات کاربری شما در پرتال دولت هاست حتماً باید به فرمت انگلیسی و یا پینگلیش وارد شده باشد.
  • ویژه پسوندهای جدید: همچنین براساس قوانین بین المللی حتی در صورت آزاد نمایش داده شدن دامنه، ثبت دامنه با نام کشورها، مناطق خاص جغرافیایی، سازمانهای مرتبط با صلیب سرخ وجود ندارد. برای مثال دامنه‌های زیر قابل ثبت نمی‌باشند: tehran.city - iran.news - iran.host - zahra.site - world.xyz
  • برای ثبت برخی پسوندهای جدید و خاص همانند xyz. و cafe. که کارگزار TLD آن امریکایی است به دلیل تحریم نمی توان کشور ثبت کننده در آدرس را ایران انتخاب کرد، انتخاب کشور دیگر برای ثبت مشکلی نخواهد داشت و براحتی می توان این پسوند دامنه ها را ثبت و استفاده کرد.
  • ویژه پسوندهای جدید: برخی از نام های دامنه کوتاه و کلیدی در پسوندهای جدید بین المللی علیرغم آزاد بودن در روند ثبت، توسط TLD رزرو شده و امکان ثبت با نرخ معمول را ندارند. این دامنه‌ها تحت عنوان Premium شناخته می‌شوند و در سیستم بررسی ما آزاد نمایش داده می شوند، اغلب واژه های رند موجود در دیکشنری انگلیسی پرمیم هستند همانند: music.xyz - book.xyz و ... در صورتی که قصد ثبت پسوندهای بین المللی خاص جدید با کلمات کلیدی رند را دارید بهتر است اول از سایت بررسی پرمیم بودن دامنه نسبت به بررسی پرمیم نبودن دامنه مطمئن شده و سپس دامنه را سفارش دهید، در صورت تمایل به ثبت دامنه های پرمیم از بخش ارسال درخواست یا تماس با ما با ما درخواست استعلام قیمت کنید.
  • سرویس whois protection فقط برای دامنه های متداول بین المللی مانند: com,net,org,info ارائه شده است، برای برخی پسوندهای خاص همانند xyz و shop و ... این سرویس تابع قوانین کارگزار می باشد. کاربران می توانند دامنه را با اطلاعات دلخواه خود ثبت نمایند و محدودیتی از این جهت وجود ندارد.
  • بخش فروش سفارشات دامنه‌ که به دلایل گفته شده در بالا با مشکل در روند ثبت مواجه شوند را طی اولین روز کاری بررسی نموده و در خصوص لغو سفارش و عودت وجه آن اقدام خواهد کرد.
  • ثبت دامنه های آی آر (ملی) دارای قوانین خاص می باشد لذا قبل از اقدام به ثبت این قوانین را از اینجا مطالعه کنید. بدیهی است در صورت عدم مطابقت درخواست ثبت شما با قوانین دامنه های آی آر امکان تائید و ثبت آنها از سمت فیزیک نظری نخواهد بود و دولت هاست در اولین روز کاری و پیرو درخواست شما از سیستم پشتیبانی اقدام به عودت هزینه به اعتبار کاربری شما خواهد کرد.

افزودن میزبانی وب

طیف وسیعی از بسته های میزبانی وب را می توانید انتخاب کنید.

با توجه به نیاز و بودجه شما بسته های میزبانی مختلفی قابل خرید می باشد

مشاهده بسته های مختلف میزبانی وب

انتقال دامنه از دیگر شرکت ها به ما

هم اکنون انتقال دهید و تاریخ دامنه خود را یکسال افزایش دهید!*

* دامنه هایی که به تازگی ثبت شده اند و برخی از پسوندها امکان انتقال ندارند.

انتقال دامنه