ثبت دامنه xyz | دولت هاست

ثبت دامنه xyz

دامنه xyz را آنی ثبت کن!

معرفی دامنه xyz

پسوند xyz. یک نام دامنه سطح بالا است. این دامنه در برنامه دامنه سطح بالای عمومی جدید ICANN (gTLD) پیشنهاد شد و در 2 ژوئن 2014 در دسترس عموم قرار گرفت. نام دامنه هر دو به وجود آمد زیرا این سه حرف آخرین حروف الفبای لاتین هستند و برای ارجاع به افراد از نسل های X، Y و Z. XYZ.com و CentralNic ثبت دامنه هستند. در نوامبر 2015، .xyz به 1.5 میلیون ثبت نام دامنه رسید که احتمالاً بخشی از تصمیم Google برای استفاده از abc.xyz برای وب سایت شرکتی خود (Alphabet Inc.)، یکی از اولین شرکت های بزرگی است که از دامنه استفاده می کند، افزایش یافته است. با این حال، VeriSign ثبت نام دامنه و دیگران ادعا کرده‌اند که Network Solutions ثبت نام دامنه احتمالاً صدها هزار مورد از این نام‌ها را با قرار دادن آن‌ها در حساب‌های مشتری بر اساس انصراف از بین برده است.

xyz

از ژانویه 2016، .xyz ششمین نام دامنه ثبت شده در اینترنت بود. از ژوئن 2016، xyz. پس از .com، .net و .org، چهارمین نام دامنه سطح بالای جهانی (gTLD) در اینترنت ثبت شده بود. این نسل جدیدی از نام های دامنه است. کوتاه، آسان برای به خاطر سپردن و قابل تشخیص در سراسر جهان، دامنه .xyz فرصت های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. اگر به اندازه کافی جسور هستید، حضور آنلاین خود را به دامنه ای متصل کنید که به شما امکان می دهد از جریان اصلی خارج شوید و فضای منحصر به فرد خود را ادعا کنید دامنه ای که با نسل ها صحبت می کند. اعضای نسل های X، Y و Z در اواخر دهه 1960 با رشد فناوری اینترنت، در مسیری باورنکردنی، از داستان های علمی تخیلی به یک راحتی روزمره، شروع به رشد کردند. با xyz می توانید حس هویت را برای صدها میلیون نفر برانگیزید. برای دستیابی موثر به بازار هدف چگونه است؟

چه کسی دیگری از .xyz استفاده می کند؟ نام دامنه .xyz یکی از محبوب ترین برنامه های افزودنی در جهان است – در بیش از 230 کشور جهان وجود دارد. هزاران استارت‌آپ و کسب‌وکار کوچک از xyz. برای آدرس وب خود استفاده می‌کنند، بدون اینکه به برخی از بزرگترین برندهای جهان اشاره کنیم. اما این فقط برای مشاغل نیست. در میان کسانی که در xyz الهام گرفته اند، توسعه دهندگان، علاقه مندان به ارزهای دیجیتال و طراحان را خواهید یافت.

  بگذار پایان شروع تو باشد با دامنه‌های xyz، ممکن است به انتهای الفبا نگاه کنید - اما این شروعی فوق‌العاده برای داستان شما است. راه خود را به صورت آنلاین با ثبت دامنه xyz و استفاده از آن برای موارد ضروری مانند وب سایت، فروشگاه آنلاین و بازاریابی ایمیلی خود شروع کنید. (و چقدر جالب خواهد بود اگر آدرس ایمیل شما به xyz. ختم شود؟) 

  جهان خود را به روی جهان باز کنید در چینی ماندارین، کاراکترهای نام دامنه .xyz به «جهان کوچک» (小宇宙) ترجمه می‌شوند. شاید این یک تصادف کیهانی باشد - اما شاید نه. اگر منتظر پیامی آسمانی بودید که به شما بگوید زمان آن رسیده است که راه خود را انتخاب کنید، xyz. می‌تواند سیگنالی باشد که اکنون زمان آن فرا رسیده است. همین امروز با ثبت نام دامنه .xyz شروع کنید. 

  نام دامنه .xyz شما در انتظار است اگر xyz. را به خصوص جذاب می‌دانید، نباید خبری باشد که تنها نیستید. با محبوبیت این هویت ساز چند ملیتی و چند نسلی، می توانید شرط بندی کنید که مردم برای ثبت دامنه های xyz. صف می کشند. بنابراین، خط را قطع کنید - شما شورش می کنید، شما - و امروز یک دامنه .xyz بگیرید. 

  دامنه xyz چیست؟ اگر به دنبال یک پسوند دامنه سرگرم‌کننده و خلاقانه هستید که به شما امکان می‌دهد امکانات بی‌پایان کسب‌وکارتان را منتقل کنید، ثبت دامنه xyz. این پسوند دامنه منحصر به فرد یک گزینه نسبتا جدید است. اولین بار در سال 2014 به عنوان بخشی از برنامه دامنه سطح بالای عمومی جدید از ICANN ارائه شد. تنها در چند سال، پسوند دامنه .xyz به طور چشمگیری محبوبیت خود را افزایش داده است. حتی توسط وب سایت شرکتی شرکت مادر گوگل، آلفابت، استفاده می شود. این به تثبیت بیشتر موفقیت این دامنه رنگارنگ کمک کرد. پسوند دامنه .xyz برای همه کاره بودن ایجاد شده است. در حالی که سایر برنامه های افزودنی برای کمک به صنایع خاص ارائه می شوند، xyz. واقعاً یک گزینه "عمومی" است. این می تواند توسط هر کسب و کاری، صرف نظر از اندازه یا صنعت آن، استفاده شود. همچنین برای وبلاگ ها و وب سایت های شخصی عالی است. علیرغم طبقه بندی عمومی آن، از نظر کاربران اینترنت، دامنه هر چیزی جز خسته کننده است. این یک برنامه افزودنی جلب توجه است که می تواند تجارت آنلاین شما را در بازاری پر از وب سایت های .com و .org متمایز کند. 

  چرا از پسوند دامنه xyz استفاده کنیم؟ بزرگترین دلیلی که چرا باید از پسوند دامنه xyz استفاده کنید این است که به سادگی نام تجاری خود را از سایر رقبا متمایز کنید. حضور آنلاین در دنیای دیجیتال امروزی بسیار مهم است. مردم می‌توانند برای دریافت اطلاعات در مورد هر محصول یا خدماتی که به دنبال آن هستند، آنلاین شوند. یک جستجوی ساده صفحات متعددی از نتایج را ارائه می دهد که اکثر آنها دارای یک پسوند دامنه ساده هستند. با داشتن یک پسوند برجسته مانند xyz.، شما به طور خودکار مشتریان یا مشتریان بالقوه را جذب می کنید. این یک افزونه جدید و خلاقانه است که تقریباً به هر زبانی به خوبی ترجمه می شود. علاوه بر این، فاقد هر گونه برچسب مشخصی است. اگر شرکت شما چیزهای زیادی برای ارائه داشته باشد، این ایده آل است. دامنه همه کاره xyz وب سایت شما را تنها با نام در یک دسته بندی خاص قرار نمی دهد و به شما امکان می دهد برند و هویت اینترنتی خود را ایجاد کنید. دامنه xyz. همچنین به عنوان جایگزینی جوان تر برای پسوندهای سنتی در نظر گرفته می شود. در واقع، این پسوند برای اولین بار با ایده پذیرایی از نسل های X، Y و Z ایجاد شد. در حالی که ممکن است به نظر چیزی به سادگی یک پسوند سه حرفی برای جلب توجه نباشد، دنیای بازاریابی خلاف آن را ثابت می کند. برندسازی ساده و نمادین بسیار مورد توجه است. مخاطبان جوان‌تری که با اینترنت بزرگ شده‌اند، تمایل بیشتری به کلیک روی پیوندی با پسوند هیجان‌انگیز مانند xyz دارند تا دامنه‌های قدیمی‌تر. ثبت دامنه xyz شرکت شما را جلوتر از رقبا قرار می دهد و ابزارهای لازم برای ایجاد یک حضور قوی در اینترنت را در اختیار شما قرار می دهد. 

ایده هایی برای استفاده از xyz یکی دیگر از مزایای بزرگ پسوند دامنه .xyz، امکانات خلاقانه بی پایان آن است. این یک برنامه افزودنی کوتاه، جسورانه و به یاد ماندنی است که می تواند فراتر از بازاریابی اینترنتی تاسیس شده شرکت شما استفاده شود. همچنین می‌توان از آن برای افزودن کمی استعداد به تبلیغات چاپی، کارت ویزیت و محصولات خود استفاده کرد. افزونه برای هک دامنه نیز عالی است. هک دامنه برای ایجاد آدرس های وب سایت منحصر به فردی که مخاطبان به خاطر بسپارند استفاده می شود. از آنجایی که دامنه xyz بسیار ساده است، تقریباً با هر نام دامنه ای به خوبی کار می کند. استفاده از پسوند xyz. به نام شرکت شما برای متمایز شدن کافی است. همچنین می‌توانید از افزونه برای نشان دادن میزان عرضه وب‌سایتتان استفاده کنید. برای مثال، اگر یک وبلاگ موفق دارید که به ارائه دستور العمل های بدون گلوتن به خوانندگان اختصاص دارد، می توانید چیزی مانند glutenfree.xyz را امتحان کنید. پسوند دامنه به این معنی است که شما طیف گسترده ای از دستور العمل ها را متناسب با کام هر کسی ارائه می دهید. اگر یک فروشگاه آنلاین دارید، از افزونه می توان برای نشان دادن به مشتریان بالقوه استفاده کرد که محصولات زیادی برای ارائه دارید. به عنوان مثال، چیزی به سادگی books.xyz نشان می دهد که مجموعه شما گسترده است. راه های زیادی برای خلاقیت با پسوند xyz وجود دارد. 

 از کجا می توانید یک نام دامنه .xyz بخرید؟ از آنجایی که .xyz برای اولین بار در سال 2014 معرفی شد، گزینه بسیار محبوبی برای مشاغل و کارآفرینان اینترنتی بوده است. برنامه افزودنی به گونه ای طراحی شده است که همه کاره و قابل دسترس برای همه باشد. در نتیجه می توانید نام دامنه را با قیمت بسیار مقرون به صرفه خریداری کنید. تا 10 سال قبل قابل ثبت است و محدودیت استفاده ندارد.

آیا دامنه XYZ هرزنامه است؟ این یک پسوند دامنه معمولی است درست مانند هر دامنه سطح بالای دیگری، اما معمولاً در مقایسه با دامنه های دیگر ارزان تر است. دامنه XYZ این کار را نمی کند، واقعاً به کاربر کمک می کند تا متوجه شود که سایت چیست و این همان چیزی است که آن را به یک دامنه کم ارزش تبدیل می کند. از طرف دیگر دامنه دات کام به معنای "تجاری" است، بنابراین ایده ای در مورد این سایت داشته باشید. همچنین، نام دامنه و پسوند آن هیچ ربطی به هرزنامه از نظر شرایط یا رابطه ندارد. ABC.com یک سایت تجاری است ABC.xyz می تواند هر چیزی باشد. برای دانستن همه چیز باید به سایت مراجعه کنید. .com، .xyz، .net، .org، .club = پسوند نام دامنه که به جایگاه/موضوع سایت اشاره می کند net = شبکه، org = سازمان (غیر انتفاعی) و غیره xyz= ??? تکیه هیچ ایده!

بررسی دامنه xyz در سال 2019، xyz پس از .com، .org، .net و info. پنجمین دامنه محبوب‌ترین دامنه سطح بالای عمومی (gTLD) بود. طبق آمار Domain Name Stat، در حال حاضر بیش از 3 میلیون نام دامنه با پسوند .xyz ثبت شده است. کسانی که توانایی خرید دامنه سطح بالا را ندارند، می‌توانند xyz. را انتخاب کنند. داشتن gTLD روی یک دامنه خاص کشور مانند .in یا .fe (همچنین به عنوان دامنه سطح بالای کد کشور یا ccTLD نیز شناخته می‌شود) این تصور را ایجاد می‌کند که محتوا می‌تواند توسط هر شخصی در جهان مصرف شود. دامنه های عمومی (gTLD) هیچ محدودیتی برای کشور یا منطقه خاص ندارند. از سوی دیگر، ccTLD ها به عنوان پسوند دامنه محلی با هدف گذاری جغرافیایی خاص در نظر گرفته می شوند. برای مثال، آمازون هند (Amazon.in) نتایج وب سایت‌هایی را که به .in ختم می‌شوند و همچنین وب‌سایت‌هایی که به .com، .edu یا .gov ختم می‌شوند را نشان می‌دهد. با این حال، کمتر احتمال دارد که نتایج وب سایت هایی که با .de یا .fr ختم می شوند ظاهر شود.

آیا دامنه xyz امن است؟ اکثر وبلاگ نویسان هنوز با نام دامنه .xyz آشنا نیستند. به همین دلیل، سوال این است که استفاده از پسوند دامنه .xyz بی خطر است. آنها نگران امنیت سایت خود هستند. آنها فکر می کنند.com در مقایسه با xyz گزینه ایمن تری است. این عدم اعتماد همیشه باعث می شود مبتدیان .com یا هر نام دامنه خاص کشور دیگری را انتخاب کنند. در واقع، بسیاری از ارائه دهندگان هاست حتی دامنه xyz. را نمی فروشند. در واقع، بسیاری از شرکت‌های بزرگ به دلیل اینکه می‌توانند دامنه‌های تک کلمه‌ای را دریافت کنند، به .xyz روی آورده‌اند. شرکت مادر گوگل، Alphabet Inc. abc.xyz را به عنوان URL خود انتخاب کرده است. اگر خود گوگل آن را دوست داشته باشد، باید برای نتایج موتورهای جستجو خوب باشد. چرا دامنه xyz را انتخاب کنید اگر به دنبال یک نام دامنه منحصر به فرد و چشم نواز برای کسب و کار خود هستید؟ دامنه سطح بالای xyz (TLD) را انتخاب کنید. این یک انتخاب جسورانه برای خلاقانی است که می‌خواهند یک نام دامنه منحصربه‌فرد داشته باشند و از بقیه متمایز شوند. بنابراین مطمئن شوید که دامنه Perfect را دریافت کرده اید و یک پسوند xyz. برای وب سایت خود انتخاب کنید.

ثبت دامنه xyz

شما می توانید این پسوند را از طریق ما با مشخصات خود آنی ثبت کنید، دقت کنید برای ثبت این پسوند نباید از نام کشور ایران ثبت کنید چرا که کشور ایران در لیست کشورهای تحریم این پسوند است.

تمدید دامنه xyz

دامنه xyz را می توانید بین 1 تا 9 سال تمدید کنید، همانطور که می دانید پسوند xyz بیشترین تخفیف را داراست و این تخفیف فقط شامل ثبت سال اول است و تمدید را شامل نمی شود.

انتقال دامنه xyz

شما می توانید دامنه های xyz خود را به ما انتقال دهید با انتقال یک سال هم دامنه شما تمدید می شود. زمان انتقال دامنه 2 تا 7 روز کاری میلادی است.


سوال متداول

سوال 1: آیا .xyz دامنه خوبی است؟ بله، .xyz پسوند دامنه خوبی است و یکی از نام های دامنه سطح بالا است 

سوال 2: چرا از دامنه xyz. استفاده کنید؟ بیش از 3 میلیون سایت از .xyz به عنوان پسوند دامنه خود استفاده می کنند. به علاوه، با ارزان ترین قیمت در دسترس است. 

سوال 3: آیا .xyz یک دامنه معتبر است؟ بله، این یک پسوند نام دامنه معتبر است. اگر در صنعت وبلاگ نویسی تازه وارد هستید، می توانید بدون هیچ تردیدی دامنه .xyz را انتخاب کنید.

اطلاعات دامنه xyz

TLD xyz
کاربرد موضوعی شخصی، وبلاگ، عمومی
کشور Api
طول آدرس 1 - 63 کاراکتر
مدت زمان ثبت نام 1 - 10 سال
تعداد سرور نام مجاز 2 - 10
امکان انتقال بله
نیاز به مدارک خیر
پشتیبانی از Whois Privacy بله
پشتیبانی از Registrar Lock بله
پشتیبانی از IDN خیر
پشتیبانی از DNSSEC بله

دوره های ثبت دامنه xyz

دوره ثبت 1،2،3،4،5،6،7،8،9،10 سال
دوره تمدید 1،2،3،4،5،6،7،8،9 سال
مدت زمان ثبت 0 روز
دوره حسابداری دامنه -5 روز
دوره نهایی سازی دامنه 35 روز
دوره شکست دامنه 20 روز
دوره پرداخت دامنه -61 روز
دوره قابل بازیابی حذف 30 روز
دوره نگهداری حذف 5 روز
تمدید صریح بله


2022-11-28 17:39:03