سرور ابری

سرور ابری

سرورهای ابری دولت هاست با استفاده از بستری مطمئن به شما اجازه می دهد تا منابع مورد نیاز سخت افزاری خود را بدون نگرانی از کبود منابع در آینده راه اندازی دهید. همچنین استفاده از هاردهای پرسرعت SSD با RAID10 و سخت‌افزارهای قدرتمند Intel® Xeon® Gold و AMD EPYC 2nd Gen در یکی از برترین دیتاسنترهای آلمان (هتزنر) بهترین انتخاب جهت میزبانی وب‌سایت‌ های با بازدید زیاد، سیستم‌های نیازمند ویژگی‌های خاص و همچنین رفع نیاز بسیاری از کاربران متخصص می‌باشد.

ویژگی ‌های سرورهای ابری

  • امکان ارتفاء سخت افزار و منابع قدرتمند
  • بهره‌گیری از هاردهای پرسرعت SSD با RAID 10
  • دارای فایروال و DDOS PROTECTION
  • دارای SNAPSHOTS و BACKUPS و IMAGES
  • شبکه پایدار ابری با اتصال 10 Gbit
  • دارای 20 ترابایت پهنای باند ماهانه
مشاهده بسته‌های سرور ابری

مشخصات سرویس‌های سرورهای ابری قدرتمند
برترین ویژگی‌ها را در سرورهای ابری بیابید.

کارایی

پردازنده‌های AMD EPYC 2nd Gen و Intel® Xeon® Gold به همراه حافظه‌های SSD سریع NVMe در RAID10 محلی به این معنی است که از سخت‌افزار با کارایی بالا سود خواهید برد. و از اتصال شبکه 10 گیگابیت اضافی ما بهره مند خواهید شد.

پهنای باند مطمئن

با 20 ترابایت ترافیک ارائه شده، بدون در نظر گرفتن بسته ای که انتخاب می کنید، پهنای باند زیادی برای پروژه های خود خواهید داشت. اما در صورت نیاز، می توانید موارد بیشتری را برای یک اضافه کنید.

لود بالانسر

لود بالانسر به شما امکان می دهد با توزیع خودکار ترافیک در زیرساخت خود، برنامه های خود را به راحتی مقیاس بندی کنید. موارد استفاده رایج مانند خاتمه TLS را مدیریت کنید یا یک نقطه ورودی رو به اینترنت ایجاد کنید تا ترافیک را به شبکه‌های ابری خود هدایت کنید.

نصب سیستم عامل

اوبونتو، دبیان، فدورا، و موارد دیگر – شما طیف گسترده ای از سیستم عامل ها را برای انتخاب دارید، و البته، ما جدیدترین نسخه را ارائه می دهیم.

میزبانی در دیتاسنتری با استانداردهای جهانی

ما نمونه های ابری خود را در مراکز داده خودمان در نورنبرگ و فالکنشتاین (آلمان) و در هلسینکی (فنلاند)، ویرجینیا (ایالات متحده آمریکا) میزبانی می کنیم. ما همه مراکز داده خود را مطابق با مقررات سختگیرانه حفاظت از داده های اروپا کار می کنیم.

فایروال و حفاظت از حملات دی داس

فایروال های دولتی ما ایمن سازی زیرساخت های شما را بدون هزینه اضافی آسان می کنند. قوانین ورودی و خروجی را برای رد هرگونه ترافیک ناخواسته تعریف کنید. پس از پیکربندی، می توانید آنها را به هر تعداد از سرورهای ابری خود اختصاص دهید.
بله، امکانات سخت افزاری و پهنای باند امکان ارتقاء دارند.
فضا بصورت ولوم قابل تعریف برای هر ولوم تا ده ترابایت SSD می باشد.
بله، فضای بک آپ و اسنپ شات هزینه جداگانه دارد.
بله، امکانات فایروال و جلوگیری از حملات DDOS رایگان است.
با مشاهده بسته های قابل ارائه مشخصات پیش فرض قابل مشاهده است و امکان ارتقاء امکانات وجود دارد.
بله، امکان نصب ایمیج های مختلف لینوکس و ویندوز را دارا است.