انتقال دامنه | انتقال دامین

انتقال دامنه (دامین)

دولت هاست نماینده رسمی رجیسترهای آتاک ترکیه و جوکر آلمان می باشد و بدون نگرانی از تحریم می توانید با مشخصات ایران دامنه ثبت، تمدید و انتقال نمایید. انتقال دامنه بصورت آنلاین انجام می شود و با عضویت در پرتال دولت هاست و تکمیل اطلاعات دامنه شامل نام دامنه و کد انتقال می توانید براحتی دامنه های خود را انتقال دهید. انتقال دامنه در دولت هاست به همراه یکسال تمدید رایگان انجام می شود.

نحوه انتقال دامنه های بین المللی :

قبل از اقدام شما می بایست موارد زیر را رعایت نمایید :
مطابق با قوانین ICANN می بایست حداقل 60 روز از ثبت و یا انتقال دامین به شرکت ثبت کننده فعلی گذشته باشد.
مطابق با قوانین ICANN می بایست حداقل یک روز تا تاریخ انقضا دامین فرصت باقی مانده باشد.
با شرکت ثبت کننده فعلی دامین خود تماس حاصل نمایید تا دامین شما را unlock کند و همچنین کد authorization را دریافت نمایید.
کنترل نمایید که به ایمیل administrator دامین خود دسترسی داشته باشید و ایمیل فعال باشد.
به بخش سفارش انتقال دامنه مراجعه و کد انتقل EPP آن دامنه را در بخش مربوطه به سفارش وارد کنید.
دولت هاست پس از دریافت هزینه انتقال، در خواست انتقال دامنه را برای Registrar شما می فرستد.
Registrar شما نامه ای را به ایمیل administrator دامین شما برای تایید این انتقال ارسال می کند که شما می بایست مطابق با دستور العمل ذکر شده در آن ایمیل اقدام نمایید.
ثبت و تایید انتقال دامنه های بین المللی 5 تا 10 روز کاری میلادی روز به طول می انجامد. پس از انتقال کامل دامین ، شما از طریق کنترل پنل دولت هاست می توانید دامین را مدیریت نمایید.

 

ویژگی‌های انتقال دامنه دولت هاست

  • مالکیت ۱۰۰٪ دامنه به نام شما
  • ثبت، تمدید و انتقال آنلاین و اتوماتیک
  • دی‌ان‌اس سرور رایگان
  • امکان ثبت با مشخصات کشور ایران
  • بدون مشکل و نگرانی از تحریم
  • اطلاع رسانی تمدید با پیامک
  • مجهز به امکان whois privacy
انتقال آنلاین دامنه
مشاهده قرارداد رسمی دولت هاست با رجیستر آلمانی

جهت انتقال دامنه ملی ir چنانچه دامنه را از شرکت ما ثبت کرده باشید کافیست به بخش کاربری خود مراجعه و صورتحساب تمدید را پرداخت نمایید.
چنانچه شما دامنه خود را از شرکت دیگر ثبت کرده اید و قصد تمدید آن را دارید به روش زیر عمل کنید:
بایستی به پنل کاربری خود در سایت www.nic.ir وارد شده و از منوی واقع شده در سمت چپ بالاترین قسمت، گزینه‌ی «مشخصه‌های شناسه» را انتخاب نموده و «رابطه‌های مجاز» را ویرایش نموده و موارد اول و دوم یعنی «صاحب امتیاز» و «رابط مالی» را بر روی «همه» تنظیم نمایید. سپس از منوی بالا سمت راست به قسمت «دامنه‌های من» رفته و رابط‌های دامنه‌ی مورد نظر را ویرایش نموده و در قسمت آخر یعنی «نمایندگان» بایستی گزینه‌ی سوم یعنی «تعریف (شناسه یا شماره قرارداد)» را انتخاب نموده و شناسه fa482-irnic را وارد و ذخیره نمایید.
سپس از بخش سفارش آنلاین » تمدید دامنه شوید و گزینه مایلم دامینم را منتقل کنم به دولت هاست را انتخاب کنید و پس از چک کردن موجود بودن دامنه برای تمدید و انتقال به مرحله بعدی رفته در مرحله بعدی از آنجایی که نمی خواهید تغییر مالک دهید و فقط مایل به تمدید و انتقال هستید کد انتقال و دی ان اس ها رو خالی بزارید و به مرحله بعدی بروید و در پایان پس از پرداخت صورتحساب دامنه شما تمدید و منتقل خواهد شد .


مالکیت کامل دامنه به نام شما

از عمده مشکلاتی که کاربران پس از ثبت دامنه در شرکت‌های دیگر با آن مواجه می‌گردند، عدم صاحب امتیاز بودن خریداران دامنه‌ها می‌باشد.

ثبت آنلاین و اتوماتیک

پنل دولت هاست توسط وب‌سرویس به مرکز بین‌المللی ثبت دامنه‌ها متصل بوده و فرآیند ثبت و تمدید دامنه به صورت آنلاین، بدون دخالت نیروی انسانی و به نام شما انجام می‌گردد.

دی‌ان‌اس سرور رایگان

دامنه‌های بین‌المللی ثبت شده توسط دولت هاست دارای امکان دی‌ان‌اس سرور به صورت رایگان می‌باشند و شما نیازمند دردسرهای راه‌اندازی دی‌ان‌اس سرور بر روی سروری جداگانه یا استفاده از دی‌ان‌اس سرورهای رایگان نامطمئن نمی‌باشید.

بله، کافی است کد انتقال را از شرکت ثبت کننده دامنه خود دریافت نموده و از طریق انتقال دامنه نسبت به ثبت سفارش خود اقدام فرمایید.

بله، کلیه دامنه‌های بین‌المللی ارائه شده امکان دی‌ان‌اس سرور رایگان می‌باشند.
بله، کلیه دامنه‌های بین‌المللی ثبت شده در دولت هاست به رایگان دارای امکان انتقال به آدرسی دیگر را دارا می‌باشند.
بله، محدودیتی در مورد این موضوع وجود ندارد.
بله، محدودیتی در ثبت هر نامی با پسوندهای بین‌المللی وجود ندارد.
کلیه دامنه‌ها در دولت هاست بنام و مالکیت خریدار ثبت خواهد گردید.