گواهی نامه SSL

صدور آنلاین گواهی SSL

SSL چیست؟ SSL سرواژه Socket Secure Layer و یک پروتکل و استاندارد برای رمزنگاری اطلاعات بین وب سایت و کار می باشد. اطلاعاتی که بین کاربر و وبسایت تحت اتصال امن SSL رد و بدل می شود با توجه به اینکه کد شده است، بدین جهت از لو رفتن و شنود اطلاعاتی محافظت می شوند. SSL این امکان را برای شرکت ها، سازمان ها و وبسایت های اینترنتی فراهم می کند تا بتوانند با اطمینان کامل اطلاعات شخصی شامل کارت اعتباری و... را به آن وبسایت بصورت محرمانه و رمز شده ارسال نمایند.

ویژگی‌های سرویس صدور گواهی SSL

  • میزان رمزنگاری: SHA-256
  • نوع تایید: آدرس دامنه
  • صدور مجدد (Reissues): رایگان
  • قفل امنیتی (Site Seal): رایگان
  • مبلغ بیمه: تا ۱۰,۰۰۰ دلار
  • پشتیبانی از مرورگرها: ۹۹.۹%
  • صدور گواهینامه با اعتبار ۱ تا ۳ سال
  • صدور آنلاین و اتوماتیک در مدت ۳ دقیقه
مشاهده انواع گواهینامه ها و سفارش آن

راهنما

برای دامنه های بین المللی گواهینامه شرکت comodo امریکا توصیه می شود.
برای دامنه های آی آر گواهینامه شرکت certum لهستان توصیه می شود.
گواهنامه عادی فقط دامنه اصلی را پوشش می دهد ولی گواهینامه ها با پسوند wildcard علاوه بر دامنه اصلی تمام زیر دامنه های همان دامنه را نیز بر می گیرد.
* با خرید هاست لینوکس سیپنل بصورت رایگان و دائمی می توانید از این گواهینامه بر روی تمامی دامنه ها استفاده کنید.
هزینه نصب بر روی هاست و سرور برای مشتریان میزبانی وب دولت هاست رایگان و برای سایرین ۲۰۰ هزارتومان می باشد.


چرا گواهینامه SSL ؟


1) ایجاد حس اعتماد

وقتی وارد یک فروشگاه اینترنتی می شوید، کالاها و خدمات را مشاهده خواهید کرد و می توانید در صورت بروز مشکل از طریق شماره تماس و یا فرم تماس با ما با پشتیبانی و مدیریت در ارتباط باشید، اما نمی توانید از اطلاعات رد و بدل شده اطمینانی حاصل نمایید، گواهینامه های امنیتی می توانند علاوه بر رمزنگاری اطلاعات نام سازمان، شرکت و خدمات دهنده را به روشنی و به رنگ سبز نمایش دهد.
این امکان باعث می گردد تا مشتری از مطمئن بودن و امن بودن اطلاعات رد و بدل شده و جعلی نبودن سایت اطمینان حاصل کند.

2) بیمه کردن تراکنش ها

شرکت های ارائه دهنده خدمات گواهینامه SSL با توجه به نوع رمزنگاری و هزینه دریافتی سالانه، مبلغی را برای هر تراکنش بصورت بازگشت به مشتری بیمه می کنندو این اطمینان وجود دارد تا در صورت لود رفتن احتمالی اطلاعات و دیکد کردن توسط هکرها، مبلغ به سرقت رفته توسط شرکت ارائه دهنده گواهینامه SSL به خریدار بازپس داده می شود.

3) افزایش رتبه سایت

شرکت گوگل در آخرین الگوریتم موتورجستجوگر خود به سایت هایی که از گواهینامه SSL استفاده کردند امتیاز و رتبه بیشتری می دهد، پس می توان با تهیه و نصب گواهینامه SSL بین رقبا جایگاه بهتری را در نتایج گوگل کسب نمود.

اگر برای شما مهم است که به مشتری های خود اطمینان دهید که ارسال اطلاعات تبادلی آن ها 100% امن است، شما نیاز به یک گواهینامه SSL خواهید داشت. گواهینامه های امنیتی فقط برای یک دامنه صادر می شوند و به تعداد سایت های درخواستی خود، نیازمند تهیه و نصب گواهینامه SSL خواهید بود.

اطمینان و امنیت با ارزش است! کسب و کار اینترنتی شما با مجهز شدن به گواهینامه امنیتی SSL ارزش و اعتبار بیشتری را پیدا خواهد کرد و در نهایت خرید بیشتری توسط افرادی که به امنیت اطلاعات تبادلی اهمیت می دهند صورت خواهد گرفت.

مشخصات سرویس گواهی SSL
برترین امکانات را در سرویس صدور گواهی معتبر اس‌اس‌ال دولت هاست بیابید.

با گواهینامه های SSL صادر شده از سوی این مرکز، شما و مشتریان می توانید یک ارتباط امن و مطمئن و سبز را تجربه کنید.
گواهینامه های دولت هاست اطلاعات را با 256 بیت کد گذاری پیشرفته می کند.
با قیمتی مناسب نسب به دیگر ارائه دهندگان، گواهینامه های SSL را آنلاین و بدون دخالت اپراتور صادر می نماید.
برخلاف سایر شرکت های ارائه دهنده گواهینامه SSL دیگر مجبور نیستید که روزها منتظر باشید، دولت هاست گواهینامه سایت شما را در کمتر از 3 دقیقه آنلاین صادر می کند.
در سرویس های میزبانی دولت هاست از SNI پشتیبانی می شود و می توانید بدون نیاز به آی پی اختصاصی و ارائه مدرک و تعهدنامه گواهینامه SSL را نصب کنید.

گواهی SSL رایگان! (دائمی)
با خرید یکی از بسته های میزبانی وب لینوکس سرویس SSL دائمی و رایگان روی دامنه شما فعال خواهد شد.

خرید هاست لینوکس سیپنل مشاهده و سفارش سایر گواهینامه ها

صدور آنلاین و اتوماتیک

درخواست‌های صدور گواهی SSL شما به صورت کاملا اتوماتیک و حداکثر در مدت سه دقیقه به طول می‌انجامد، همچنین مدیریت و صدور مجدد گواهینامه ها آنلاین از پرتال کاربری شما قابل انجام است.

سازگاری با انواع مرورگرها و موبایل

یکی از مهم‌ترین موضوعات در زمینه گواهی‌های اس‌اس‌ال، سازگاری آن‌ها با انواع مرورگرها و دستگاه‌های همراه می‌باشد. گواهی‌های صادر شده بیش از ۹۹.۹٪ دستگاه‌ها و مرورگرها را پشتیبانی می کند.

افزایش رتبه سایت

طبق آخرین قوانین رتبه بندی سئو، موتورجستجوگر گوگل به سایت هایی که اطلاعات سایت خود با گواهینامه های امنیتی رمز نگاری می کنند رتبه و جایگاه بهتری بین رقبا می دهد.

خیر، در صورتی که نیازمند تهیه گواهی اس‌اس‌ال جهت تعداد بسیار کمی (یک یا ...) زیردامنه می‌باشید می‌توانید از گواهی‌های استاندارد و با آدرس کامل آن زیردامنه استفاده نمایید.
اگر وب‌سایت شما دارای قسمتی جهت ذخیره اطلاعات کاربران شما یا دارای امکان ورود (Login) می‌باشد، جهت تضمین امنیت اطلاعات تبادل شما بین وب‌سرور شما و رایانه کاربران ضروری است که از گواهی‌های اس‌اس‌ال معتبر اس
بله، برای دامنه ‌های بین‌المللی گواهی comodo و برای دامنه های ملی آی آر گواهی certum توصیه می شود.
بله، گواهی‌های اس‌اس‌ال صادر شده با بیش از ۹۹.۹٪ مرورگرهای اینترنتی و دستگاه‌های همراه (انواع تبلت و موبایل و ...) سازگار می‌باشد.
اگر وب‌سایت شما دارای تعدادی زیردامنه می‌باشد، در صورت سفارش گواهی از نوع wildcard می‌توانید از گواهی معتبر SSL برای تعداد نامحدودی از زیردامنه‌های یک آدرس استفاده نمای
گواهینامه رایگان Let's Encrypt برای تمامی مشتریان هاست لینوکس سیپنل دائمی و رایگان است. گواهینامه آزمایشی امریکا برای دامنه های بین المللی تا ۳۰ روز اعتبار دارد و پس از آن آنلاین می توانید یک نوع گواهینامه مدت دار به دلخواه خریداری نمایید.