ثبت دامنه sbs | دولت هاست

ثبت دامنه sbs

دامنه sbs را آنی ثبت کن!

معرفی دامنه sbs

پسوند sbs. یک نام دامنه سطح بالا است که مربوط به حوزه فرهنگ و جامعه است و مخفف کلمه «side by side» است.

این دامنه برای جمع کردن افراد دور هم است. دامنه sbs. برای سازمان‌های خیریه و همکاران ایده‌آل است،  اگر یک کسب و کار، جامعه یا فردی هستید که به دنبال کار و موفقیت با دیگران هستید، sbs. بهترین گزینه برای شماست.

از آن می توانید برای ایجاد تأثیر اجتماعی مثبت، مدیریت پروژه‌ها با تیم خود، ترویج فضای مجازی مجازی و همکاری با دیگران استفاده کنید. برای وب‌سایت‌ها در هر اندازه، سازمان‌های غیرانتفاعی و فعالان عالی است، یک نام دامنه sbs. بخرید و امروز علامت خود را در وب به اشتراک بگذارید.

نکته جالب در مورد این TLD کوتاه و به یاد ماندنی این است که می توان از آن برای برجسته کردن چندین محصول و خدمات برند شما یا رویکرد مشارکتی فضاهای همکاری یا پلتفرم های آنلاین استفاده کرد.

ویژگی خاص: رجیستری پشت برنامه بخشی از هزینه ثبت دامنه sbs. را به یک سازمان غیرانتفاعی اهدا می کند، پس با خرید و ثبت این دامنه در یک کار خیر نیز شریک خواهید شد!


در 7 نوامبر 2014، شرکت خدمات پخش ویژه، .sbs TLD را برای استفاده خصوصی در ICANN ثبت کرد. درخواست شرکت برای ICANN با موفقیت انجام شد و گسترش آن به Root Zone در 29 اکتبر 2015 واگذار شد.

در 6 مه 2021، ShortDot رجیستری دامنه اعلام کرد که .sbs را به دست آورده است و آن را به عنوان gTLD راه‌اندازی می‌کند و ثبت‌ها بلافاصله برای دارندگان علامت تجاری در دسترس است. در ژوئن 2021، دامنه .sbs در دسترس عموم قرار گرفت.

تحت مالکیت، sbs. به عنوان یک رجیستری محدود برای شرکت برای تبلیغ هویت برند خود عمل می کرد. این یک فضای اینترنتی معتبر برای SBS، شرکت های وابسته و شرکای مرتبط با این برند فراهم کرد. دامنه های سطح دوم و سوم برای مقاصد اطلاعاتی، خبری و سرگرمی مورد استفاده قرار گرفتند. sbs یک شبکه پخش عمومی رادیویی و تلویزیونی استرالیایی است که برای اولین بار در سال 1978 به عنوان یک مرجع قانونی مستقل بر اساس اصلاحیه ای که در سال 1978 در قانون پخش و تلویزیون و پخش 1942 (استرالیا) اعمال شد، تأسیس شد. سپس به عنوان یک مرجع مستقل مشترک المنافع استرالیا که برای اهداف عمومی در سال 1991 تحت قانون خدمات پخش ویژه 1991 (استرالیا) (قانون SBS) تشکیل شد. از اواسط سال 2021، sbs. تحت مالکیت ShortDot SA است. رجیستری sbs. را مخفف «ساید بای ساید» معرفی می‌کند و آن را به عنوان گزینه‌ای برای سازمان‌های رفاه اجتماعی، مترقی و یا مجازی‌گرا، شرکت‌ها، مشاغل، کارآفرینان و حرفه‌ای‌هایی که علاقه‌مند به انجام کارهای خوب برای خود و جامعه هستند، معرفی می‌کند.

چه چیزی sbs. را به یک انتخاب عالی برای دامنه تبدیل می کند؟

عوامل زیادی در تبدیل sbs. به انتخابی عالی برای کسب و کارهایی که می خواهند ابتکارات بشردوستانه خود را به صورت آنلاین تبلیغ کنند، نقش دارند. در اینجا یک لیست گردآوری شده از تعدادی از آنها آورده شده است.

کوتاه و هوشمند است

sbs. یک پسوند دامنه ساده، سه حرفی و متفکرانه است. کوتاه‌قد بودن باعث می‌شود نام‌هایی با sbs. برجسته و قابل برند شدن باشد تا ابتکارات بشردوستانه کسب‌وکارتان را به صورت آنلاین تبلیغ کنید.

متفکرانه و تاثیرگذار است

sbs. مخفف خلاقانه «ساید بای ساید» است. نام‌های دامنه جفت‌شده با sbs. برای هر کسی که با آن‌ها برخورد می‌کند متفاوت، تأثیرگذار و جذاب هستند. برای مثال www.helping.sbs که به معنای کمک کردن در کنار هم است.

تقویت کننده و قابل اعتماد است

sbs. موقعیت خوبی برای حمایت از فعالیت های خیریه و انجام کارهای خیر برای جوامع و جوامع داشته است، و این امکان را به sbs. می دهد تا اعتماد مخاطبان شما را القا کند و ارزش های صداقت و تعهد شما را تقویت کند. نامی با sbs. نمادی از تمایل شما برای موفقیت شرکتی و همچنین تعهد شما نسبت به کمک و ارتقای افراد و جوامع در کنار یکدیگر است.

معنی دار و به یاد ماندنی است

یک پسوند دامنه کوتاه و هوشمند، sbs. را منحصر به فرد و تاثیرگذار می کند. نامی با sbs. بسیار خاطره انگیز و معنادار خواهد بود. به این دلیل است که به عنوان یک پسوند دامنه جدید، می توانید نام دلخواه خود را ثبت کنید و موقعیت sbs. توجه مخاطبان را به سمت برند شما جلب می کند.

عمومی و عاری از محدودیت است

پسوند دامنه sbs. برای هر کسب و کار، برند، فرد یا سازمان خیریه ای که مایل به ایجاد یک حضور آنلاین قدرتمند برای فعالیت های بشردوستانه خود هستند، مناسب است. sbs. عاری از هر نوع مانع منطقه ای، زبانی یا صنعت خاص است.

ثبت دامنه sbs

شما می توانید این پسوند را از طریق ما با مشخصات خود آنی ثبت کنید.

تمدید دامنه sbs

دامنه sbs را می توانید بین 1 تا 9 سال تمدید کنید، همانطور که می دانید پسوند sbs بیشترین تخفیف را داراست و این تخفیف فقط شامل ثبت سال اول است و تمدید را شامل نمی شود.

انتقال دامنه sbs

شما می توانید دامنه های sbs خود را به ما انتقال دهید با انتقال یک سال هم دامنه شما تمدید می شود. زمان انتقال دامنه 2 تا 7 روز کاری میلادی است.

اطلاعات دامنه sbs

TLD sbs
کاربرد موضوعی کسب و کار، فرهنگ و جامعه، عمومی
کشور Api
طول آدرس 3 - 63 کاراکتر
مدت زمان ثبت نام 1 - 10 سال
تعداد سرور نام مجاز 2 - 10
امکان انتقال بله
نیاز به مدارک خیر
پشتیبانی از Whois Privacy بله
پشتیبانی از Registrar Lock بله
پشتیبانی از IDN خیر
پشتیبانی از DNSSEC بله

دوره های ثبت دامنه sbs

دوره ثبت 1،2،3،4،5،6،7،8،9،10 سال
دوره تمدید 1،2،3،4،5،6،7،8،9 سال
مدت زمان ثبت 0 روز
دوره حسابداری دامنه 0 روز
دوره نهایی سازی دامنه 0 روز
دوره شکست دامنه 0 روز
دوره پرداخت دامنه 0 روز
دوره قابل بازیابی حذف 0 روز
دوره نگهداری حذف 0 روز
تمدید صریح خیر


2022-11-29 20:24:32